slide-55
slide-56
slide-57

Пропозиції

новинка
Туф
Туф
379,34 грн/шт
новинка
Рігель Німецький
Рігель Німецький
379,33 грн/шт
кращий вибір
Стіновий сайдинг “Неоліт” кремінний
Стіновий сайдинг “Неоліт” кремінний
197 грн/шт
кращий вибір
Стіновий сайдинг “Неоліт” мармуровий
Стіновий сайдинг “Неоліт” мармуровий
197 грн/шт
Карнизна підшивка софіт графіт
Карнизна підшивка софіт графіт
238,52 грн/шт
кращий вибір
Карнизна підшивка софіт коричневий
Карнизна підшивка софіт коричневий
238,52 грн/шт
кращий вибір
Карнизна підшивка софіт білий
Карнизна підшивка софіт білий
210,06 грн/шт

Про компанію

Магазин «Сучасний Дім» – спеціалізований магазин фасадних матеріалів і фасадних рішень. Ми могли б написати багато стандартних фраз для нашої реклами, але ми хочемо сказати тільки те, що наше основне завдання як магазину фасадів – підібрати гарну «одяг» для Вашого будинку, зробити Ваш будинок красивим. І для цього у нас є всі можливості: товарні запаси, […]

Про компанію

Продукція

Новини

Нова колекція сайдинга!

Нова колекція сайдинга!

Представляємо Вам новий сайдинг ТМ “Доломіт”. Особливістю цього сайдинга є профарбовані шви, які надають особливу виразність фасаду. В наявності дві колекції цокольного сайдинга- Кримський берег, Доломіт та дві колекції стінового сайдинга – Неоліт, Цегла Слов’янка
Ожидайте свежие новости

Ожидайте свежие новости

Магазин «Сучасний Дім» - магазин фасадних матеріалів (сайдинг, декоративні панелі, терасна дошка, водостічна система, софіти, термопаналі, гнуча цегла, забори ПВХ, огорожі ДПК)

Сьогодні існує величезна розмаїття матеріалів, призначених для облицювання будинків і будівель. Їх вибір залежить від безлічі факторів, включаючи умови експлуатації будівель, їх функціональне призначення, а також індивідуальні переваги забудовника. У проектуванні і виготовленні житлових будівель зовнішня обробка будинку виконує одну з найбільш ключових ролей. Саме тому ставлення до зовнішньої обробки будинку і обраним матеріалами обробки повинно бути пріоритетним. Зовнішній вигляд будинку є його своєрідною візитною карткою, а якісні фасадні матеріали, використані для його оформлення, здатні не лише створити атмосферу затишку на присадибній ділянці, але також поліпшити експлуатаційні характеристики всього об'єкта будівництва. Додати індивідуальності зоні двору можна встановивши оригінальні ворота і огорожі, асортимент яких доступний в каталозі. Для того щоб виконати професійну реконструкцію фасадів, сучасний ринок будівельних матеріалів пропонує безліч варіантів. Завдяки їм можна не тільки втілити в життя різні стильні рішення дизайнерів, але ще і якісно збільшити показники більшості експлуатаційних якостей будинку, таких як:

  • • збільшення теплоізоляції;
  • • захист приміщення від шуму;
  • • створення якісного захисту для стін;
  • • поліпшення візуальної привабливості будинку;
  • • позбавлення від промерзання фундаменту і обмерзання основних стін в зимовий час.

Ціна фасадних матеріалів коливається в широкому діапазоні пропозицій, серед яких кожен зможе підібрати варіанти, якість і вартість буде відповідати його запитам.

Магазин «Сучасний Дім» пропонує великий асортимент продукції фасадних матеріалів різного типу, виду і країни-виробника. У нашому інтернет-магазині ви зможете вибрати і купити:

Вся продукція яка, представлена в нашому магазині, має сертифікати і поставляється виробниками, які довели свою надійність не один десяток років!

Замовити продукцію можна у професійних консультантів нашого магазину, вони будуть раді надати вам допомогу у виборі, розрахунку необхідних матеріалів для обробки будинку або ділянки.

наше головне завдання як магазину фасадів - підібрати гарний «одяг» для Вашого будинку, зробити Ваш будинок красивим! Телефонуйте і замовляйте!

Партнери

Мы работаем только с лучшими и надежными партнерами. Наше сотрудничество проверено годами